Jak nakoupit na DětskéBazénky.cz?

Máte doma děti a chcete jim udělat radost na léto a nechat je dovádět v dětském bazénku, hrát si s vodními hračkami nebo se slunit na originálních lehátkách? DětskéBazénky.cz pro Vás budou silným partnerem na cestě za nákupem těch nejlepších produktů z ověřených českých eshopů. Všechny produkty mají potřebné certifikáty kvality a osvědčení.

DětskéBazénky.cz žádné produkty neprodávají, ale výrazně tří Váš čas a pomáhají s výběrem. U nás si produkty vyfiltrujete a seřadíte podle Vašeho zájmu. Zaujala Vás nějaký produkt? Pokud ano, jednoduše se prokliknete na web našeho partnera, u kterého můžete produkt zakoupit. DětskéBazénky.cz fungují jako vyhledávací portál Heuréka.cz, Favi.cz, Glami.cz nebo Zboží.cz.

Jaký je postup při nákupu na DětskéBazénky.cz?

1) Z kategorie produktů si nechte vypsat všechny produkty, které Vás zajímají.

Hledáte dětský bazének? Klikněte na kategorie dětské bazénky. Zobrazí se Vám výpis všech dětských bazénků, které jsou ještě rozděleny na jednotlivé typy. Výpis katalogu si můžete seřadit podle ceny nebo ukázat, které produkty jsou nejoblíbenější.

2) Po kliknutí na produkt, který Vás nejvíce zaujal, se otevře detailní popis produktu.

Popis obsahuje technické údaje o výrobku, fotografie nebo video. Chcete si produkt koupit? Klikněte na „přejít do obchodu“.

3) Po kliknutí na přechod do obchodu budete přesměrování do ověřeného českého eshopu, který daný produkt prodává.

Produkt si u tohoto eshopu můžete koupit. Rovněž na stránkách eshopu budete řešit dopravu, záruku a případně reklamace. Portál DětskéBazénky.cz není prodejcem těchto produktů, ale pouze vyhledávač.